Siuntėjas: Edmundas Snapkauskas
Gavėjas:Viktor Uspaskich, Seimo Europos informacijos biuras
Tema:vaiku teises
Data: 2012-09-26, Trečiadienis

Gerb. p. Uspaskich,

Mūsų vaikai pilnai aprupinti turi kompiuteri savo atskira televizoriu visada pavalge.Iš savo invalidumo supirkome visa buitine technika.Kaip atsikrausteme gyventi į Zarasų rajona Degučiu seniunija Dulių kaima,nespejau normaliai apsigyventi,bet mane nebuvo daritas remontas mus privertė vaikų teisių darbuotoja paimti paskola iš SNORO banko.Paskola atidavinejau dalimis,nes reikėjo ir viska susipirkti.Dabar kaip bankas užsidarė didžiaja dali bovom atidave,nezinojau kur kreiptis.Atėjo ieskinis iš anstolių,kad dabar vėl skolingas 3000lt vaikų teisės dabar daro taip kad negaleciau sugražinti pinigų ir mes su vaikais liktumem be nameis.
Utenos rajono Daugailių mokyklos visi mokytojai labai gire mūsų dukras.O jas nori atiduoti i Antazavės vaikų internatine mokyklą nežinau priežasties dėl ko.Daugailių mokyklos direktorius ir pavaduotoja atlidejo Zarasų vaikų teisiu darbuotojai iki namų,kad nepaimtu vaikų dėkingos jau už toki rupesti.Padėkit labai prašau padėkit atsiskaityti su banko skola nes kol turėjau 2 invalidumo grupe nieko neprašiau pagalbos,o dabar padarė 3 invalidumo grupe mano pajamos 288lt trecia menesi negaliu nusipirkti vaistų.Aš po 2 sirdies infarktų Edmundas Snapkauskas LT647300010129542501 anstoliu numeris nuo visos šeimos 3 vaikų 2 tevų.Išanksto dekingi tikimes kad padesit. Jei kils klausimu skambinkit 838544837