Siuntėjas: Darius
Gavėjas:Ministro Pirmininko Tarnyba
Tema:teisėkūros pagrindų įstatymų priėmimas (2)
Data: 2012-06-24, Sekmadienis

Dėkoju už atsakymą. Teisėkūros pagrindų ĮSTATYMO PROJEKTAS (Nr. XIP-2111(3)) buvo priimėnajamas balanžio 24 dieną, o ne 16 dieną, kaip jūs minite savo atsakyme.

Šioje lrs.lt nuorodoje : " http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.reg?p_reg_id=-12980 " matome, kad p. A.Kubilius neužsiregistravo balsavimui bal. 24 dieną.

Tuo tarpu prieš minutę vykusiame balsavime Seimo NUTARIMO "Dėl Seimo Pirmininko pavadavimo" PROJEKTAS (Nr. XIP-4335); balsavime užsiregistravo.. Nuoroda į lrs: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.reg?p_reg_id=-12979

Iš jūsų atsakymo supratau, kad balandžio 66 dieną gerb. m.p. A. Kubilius buvo išvykęsį Lenkiją, bet mano minimas įstatymas vyko 24 dieną, t.y. 8 dienomis vėliau, tad iš vizito turėjo jau būti grįžęs.

Būtų įdomu sužinoti, kodėl buvo nuspręsta visai nebalsuoti dėl šio įstatymo. Manau, kad Lietuvai toks įstatymas būtų labai padėjęs - Lietuvoje IT pramonė vystosi sparčiai, turime ypatingai gerai išvystyta interneto tiekimo infrastruktūrą, todėl šis įstatymas man atrodo labai svarbus, ir būtinas.

Dėkoju,

Darius

Gerb. Dariau Damalakai,

Iš šio Jūsų laiško galima suprasti, kad Ministro Pirmininko tarnyba gauna ne visus Jūsų el. laiškus.
Atsakydami į Jūsų el. laišką dėl balsavimo Lietuvos Respublikos Seime balandžio 26 dieną informuojame, kad >>Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šių metų balandžio 16 d. su darbo vizitu lankėsi Lenkijoje, todėl nei >>dalyvauti Seimo posėdyje, nei balstuoti dėl Jūsų minimo Teisėkūros įstatymo – negalėjo.

Pagarbiai
Komunikacijos departamento
Piliečių ir atviros Vyriausybės skyrius