Siuntėjas: danielius
Gavėjas:Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Tema:sveiki
Data: 2012-08-02, Ketvirtadienis

Gerb. p. Grybauskaite,
kaip matau lietuvoje yra labai daug autorių teisiu pažeidimu internete (torrent trackeriai ir pan.). Kad ir yra tokiu organizacijų kaip latga bet trackerių vistiek nemažėja. taigi aš noriu sukurti organizacija kuri su jais kovotu pagrinde internete ar galima butu taip padaryti? girdėjau kad lietuviu hostingai gali priimti torrent trackeri sumokėjus daugiau aš pries tai. Viskas būtu labai paprastai : mes gautume leidimą iš jūsų ar dar koki, tada parodė leidimą reikalautume iš domreg.lt (pagrindinį lietuvišką hostingą) kad sukurtu svetaine kuri galėtu peržiūrėti hostingus ir redaguoti jų svetaines radus autorių teisių pažeidimus ištrinti autorių teises pažeidžiančia svetaine.
pagarbiai: Danielius

Siuntėjas: Asta Bogušienė
Gavėjas: danielius
Tema:DĖL JŪSŲ KREIPIMOSI
Data: 2012-08-03, Penktadienis

Gerbiamasis p.Danieliau,

Su Jūsų kreipimusi, kurį adresavote Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei, yra susipažinta. Dėkojame už aktyvią Jūsų pilietinę poziciją.

Atsiliepdami į Jūsų teikiamą siūlymą, norime pastebėti, kad keliami klausimai nėra priskirti Respublikos Prezidento institucijos kompetencijai. Kartu atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Lietuvos Respublikos kultūros ministerija yra įgaliota įgyvendinti valstybės politiką autorių teisių ir gretutinių teisių srityje ir pagal savo kompetenciją koordinuoti šių teisių apsaugą.

Atsižvelgdami į tai, siūlytume Jums tiesiogiai kreiptis į Kultūros ministeriją: J.Basanavičiaus g. 5, LT-01118 Vilnius, tel. +370 (5) 2 19 34 00, faks. +370 (5) 2 62 31 20, el. p. culture@lrkm.lt.

Pagarbiai

Asta Bogušienė
Asmenų aptarnavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja
Tel. 8 706 64 059
Faks. 8 706 64 145
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
S.Daukanto a.3, LT-01122 Vilnius
www.prezidentas.lt<http://www.prezidentas.lt>;