Siuntėjas: Kristina Mažeikaitė
Gavėjas:Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Tema:Stop ACTA
Data: 2012-07-22, Sekmadienis

Gerb. p. Grybauskaite,

Jūs esate aukščiausias ir įtakingiausias asmuo į kurį galiu kreiptis, tad neatmeskite mano prašymo ir įvertinkite pateiktą nuomonę dėl ACTA patvirtinimo.
Lietuva nėra turtinga šalis savo ekonomine padėtimi. Nors ir esame turtingi kitose srityse, stengiamės tobulėti, bei žengti į priekį - visuomet atsiranda kliūčių. Suprantu, jog naujais įstatymais yra siekiama pagerėjimo tam tikrose sferose, tačiau kai kurie pataisymai ar naujovių įvedimai turi neigiamą įtaką. 1990 metais Lietuva tapo nepriklausoma. 22 metus mes siekiame tapti atsakingesne ir brandesne valstybe. Stengiamės suaugti, bei priimti teisingus sprendimus. Tačiau vertėtų pradėti nuo tokių - kurie neskaudintų paprasto piliečio, bei neatimtų tos trapios, tačiau saldžios laisvės. Mes nedaug turime, tad išties džiaugiamės, jog galime mėgautis bent paprasčiausiais gyvenimiškais, buityje tvirtas pozicijas užėmusiais, dalykais.
Tad prašau stovėti už mus, paprastus piliečius, kurie neturi galimybės savo nuomonės išreikšti darbais, tad naudojasi laisve žodžiui.

Pagarbiai,
Kristina