Siuntėjas: Oleg Volkov
Gavėjas:Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Tema:STOP ACTA
Data: 2012-02-03, Penktadienis

Gerb. p. Grybauskaite,

esu Lietuvos pilietis, informacinių technologijų specialistas. Reiškiu nepritarimą Europos Sąjungos pozicijai ACTA sutarties atžvilgiu. Raginu balsuoti prieš ir nepalaikyti ACTA sutarties ratifikavimo dėl šių priežasčių:

* ACTA buvo sudarinėjama du metus slapta, neviešai, asmenų, kurie nėra demokratiškai išrinkti atstovauti žmonių interesams;
* ACTA tekstas neaiškus, dviprasmiškas ir todėl jo įgyvendinimas lieka toks pats dviprasmiškas ir neaiškus. Ypač 27 punktas, kuris leidžia rinkti asmeninę mano - interneto paslaugų tiekėjo kliento - informaciją prisidengiant "skundu" dėl "tariamai pažeidimą padariusio abonento"!

Lenkijos vadovybė protestuojantiems pareiškė, kad ACTAi pasipriešint jie turėjo du metus. Mums apie ACTA nieko nebuvo sakoma. Raginu ir palaikau balsavimą PRIEŠ ACTA sutarties ratifikavimą. Priešingu atveju sukursime precendentą globalias sutartis kurti, vystyti ir įgyvendinti neskaidriais, nedemokratiškais principais; pačias sutartis kurti dviprasmiškas, prisidengiančias teisiniu pagrįstumu ir išnaudojančias technologines subtilybes prieš Žmogaus prigimtines teises.

Pagarbiai, Oleg Volkov