Siuntėjas: Anonimas
Gavėjas:Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Tema:STOP-ACTA
Data: 2012-02-17, Penktadienis

Gerb. p. Grybauskaite,

Prasau atmesti ACTA isigaliojima Lietuvoje!

argumentai:

1. Jeigu as nusiperku knyga ji yra mano nuosavybe ir niekas neturi teises uzdrausti man jos duoti paskaityti savo draugui. Lygiai taip pat jeigu nusiperku kompakta , niekas neturi teises man uzdrausti duoti ji paklausyti savo draugui – tai yra mano teise. LYGIAI TAIP PAT NIEKAS MAN NETURI TEISES UZDRAUSTI DALINTI SAVO TURIMA INFORMACIJA SU SAVO DRUGAIS IR NETGI PRIESAIS INTERNETU. TAI YRA MANO TEISE.

2. Vadovaujantis visomis autoriu teisemis VISOS VIESOSIOS BIBLIOTEKOS PRIVALO BUTI UZDARYTOS, ARBA MOKETI MILIJONINES BAUDAS, net jos, ir ju skaitytojai skaito knygas veltus, nemoka jokiu autoriniu ir APVAGINEJA autorius.

3. Pilietis patalpines informacija apie valdzios nusikalstama veikla, padarius jam spaudima, SIA INFORMACIJA GALI UZDRAUSTI PLATINTI REMIANTI SITA AUTORYSTE.

4. Taip pat tai dar labiau didins ir taip jau esama didele socialine atskirti tarp pilieciu, nes nepasiturintys pilieciai negales gauti kokybiskos informacijos, ko pasekoje visa DEMOKRATINE SANTVARKA DEFORMUOSIS IR ISSIGIMS

5. Nekalbesiu, apie tai kad istatymas buvo priimtas antidemokratiskai, slapta nuo pilieciu.

6. Be to, kaip zmogus turi atskirti kuri informacija legali, kuri ne ir ar nebus galima jam pakisti kokio nors sudo, kad susidoroti. Tai dar viena papildoma priemone visokiems issigimeliams susidoroti su zmogumi.

7. Taip pat bus papildomas informacijos apie pilieciu rinkimas, nes kaip kitaip bus galima nustatyti kas kur ka skaite