Siuntėjas: Vidmantas Kisielius
Gavėjas:Kęstutis Kaminskas, Molėtų rajono savivaldybė Dubingių seniūnija
Tema:Privažiavimas prie Jurkiškio vs.
Data: 2017-03-06, Pirmadienis

Gerb. p. Kaminskai,

Noriu nusiųsti keletą nuotraukų su kelio privažiavimo fragmentais iki Jurkiškio vs. Gal galėtumete patarti kokiu transportu galima pasiekti namus?

Pagarbiai,

Vidmantas Kisielius,
Tel.:+37069832605

Siuntėjas:Kęstutis Kaminskas
Gavėjas: Vidmantas Kisielius
Tema:RE: Privažiavimas prie Jurkiškio vs.
Data: 2017-03-08, Trečiadienis

Laba diena Gerb. Vidmantai,

ne tik kelio Ciūniškiai – Jurkiškis bet ir trečdalis seniūnijos kelių drėgnu pavasariniu laikotarpiu esant pašalui dėl nepakankamos žvyro dangos yra provėžoti, sunkiai išvažiuojami.
Apgailestauju, bet šiuo metu tvarkyti kelius yra netikslinga, nes oro sąlygos to daryti dar neleidžia. Tik esant tinkamoms gamtinėms sąlygoms ir išdžiūvus kelio dangai keliai bus lyginami. Planuojant šių metų žvyravimo darbus su seniūnaičiais priimsime sprendimą dėl kelio Ciūniškiai – Jurkiškis probleminių atkarpų (kurias nurodėte fotonuotraukose) remonto.

Pagarbiai

Kęstutis Kaminskas
Dubingių seniūnijos seniūnas

Molėtų rajono savivaldybės administracija
Vilniaus g. 44, LT-33140 Molėtai, Lietuva
Tel. (8 383) 47119, mob. 8 698 41871
El. paštas kestutis.kaminskas@moletai.lt
www.molėtai.lt

From: Vidmantas Kisielius [mailto:...@parasykjiems.lt]
Sent: Monday, March 6, 2017 11:00 AM
To: Kęstutis Kaminskas <dubingiai@moletai.lt>;
Subject: Privažiavimas prie Jurkiškio vs.

Gerb. p. Kaminskai,

Noriu nusiųsti keletą nuotraukų su kelio privažiavimo fragmentais iki Jurkiškio vs. Gal galėtumete patarti kokiu transportu galima pasiekti namus?

Pagarbiai,

Vidmantas Kisielius,
Tel.:+37069832605

--
Šis laiškas buvo išsiųstas naudojant ParašykJiems – http://parasykjiems.lt

Laiškas ir atsakymai į jį yra atviri ir diskusiją galima peržiūrėti adresu http://parasykjiems.lt/thread/privaziavimas-prie-jurkiski...

----------------

Šis elektroninis laiškas yra skirtas tik aukščiau nurodytam adresatui(-ams). Laiške esanti informacija gali būti konfidenciali ir bet koks šio laiško ar jo priedų atskleidimas, naudojimas ar platinimas yra draudžiamas ir gali būti neteisėtas. Jeigu Jūs gavote šį laišką per klaidą, prašome nedelsiant elektroniniu paštu apie tai informuoti siuntėją bei ištrinti šį elektroninį laišką iš Jūsų sistemos.
----------------

This e-mail is intended for the addressee (s) named above. It may contain confidential information, and any unauthorized disclosure, use or dissemination, either in whole or in part, is prohibited and may be unlawful. If you have received this e-mail in error, please notify the sender immediately by responding to this e-mail and delete this e-mail from your system.
----------------