Siuntėjas: Justinas Eitkevičius
Gavėjas:Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Tema:PRIEŠ ACTA
Data: 2012-02-19, Sekmadienis

Gerb. p. Grybauskaite,

Norėčiau į jus kreiptis dėl ACTA stabdymo Lietuvoje, išties esu labai pasipiktinęs, kai girdęs apie tai, kad Lietuva tam pritaria, kokia nauda Lietuvai pasirašyt tai ? Kokia nauda jaunam žmogui ? Jūs tik juos smukdysite ir stabdysite, nes Lietuviai neturi tiek lėšų, kad viską pirkti, ypač pažiūrėjus į minimalų atlyginimą, per visą mėnesio atlyginimą negalėsi įpirkti vienos legalios programos. Tai įsivaizduojate, koks tai bus stabdymas jauniems žmonėms ir švietimo aspektu, nes daugelis net negalės turėti legalios operacinės sistemos savo kompiuteriui tai išeina kad jie liks be kompiuterio ir tai bus tik papildomos išlaidos, jei norėsi juo naudotis. O iš to nauda bus kam, tik milžiniškom korporacijom, kurios tik pasididins savo pelną ( Tuo labiau kad tos korporacijos net ne Lietuvos) tai kokia nauda mūsų ekonomikai. Nežinau gal aš klaidinga nuomonę susidariau, bet kaip mano paauglio požiūris yra toks, jog tai yra visiškai nereikalinga, ypač Lietuvai. (Suprasčiau, kad tie legalūs produktai būtų gaminami Lietuvos, kaip pavyzdžiui Amerika aš ją supratu nes jai nuo to tik pelnas padidėtų, nes jų pačių produktų perkamumas padidėtų, bet kuo Lietuviams bus geriau tai nes neįsivaizduoju.)