Siuntėjas: Rasa Rupslaukiene
Gavėjas:Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Tema:Prasymas
Data: 2016-04-28, Ketvirtadienis

Gerb. p. Grybauskaite,

Atsiprasau kad jus trukdau deja esu bedugnei.noredama ismaitint savo 4 vaikus pasiemiau paskolu ir nebeina ju grazint.zinau pati kalta bet neturiu jau ko prasyt pagalbos.neprasau dovanot bet gal jus galit pasiulyt kazkoki varijanta kaip man isgyvent.nenoriu netekt namo ir svarbiausia vaiku.dirbu sunkiai.viena rupinuos vaikais.ponia meldziu padekite man.

Siuntėjas: Aurelija Trepšienė
Gavėjas: Rasa Rupslaukiene
Tema:Dėl Jūsų prašymo
Data: 2016-05-11, Trečiadienis

Gerbiamoji Rasa Rupslaukiene,

Su Jūsų prašymu yra susipažinta.
Atsižvelgdami į Jūsų prašymą, norime atkreipti dėmesį, kad dėl piniginės socialinės paramos bendrai gyvenantys asmenys arba vienas gyvenantis asmuo turi kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją arba savivaldybės, kurios teritorijoje nuomoja būstą, administraciją, o jei bendrai gyvenantys asmenys arba vienas gyvenantis asmuo gyvenamosios vietos neturi, – į savivaldybės, kurios teritorijoje jie gyvena, administraciją.
Konkrečios savivaldybės administracija, įvertinusi Jūsų socialinę padėtį, gali skirti socialinę paramą (pašalpą, kompensaciją už šildymą, pagalbą maisto produktais, drabužiais ar kt.).
Atsiliepdami į Jūsų kreipimąsi, taip pat norime pastebėti, jog tam, kad galėtumėte tinkamai ginti savo teises ir įstatymų saugomus interesus, turite teisę kreiptis dėl valstybės garantuojamos teisinės pagalbos. Valstybės garantuojama teisinė pagalba ‒ įstatymo nustatyta tvarka teikiama nemokama pirminė teisinė pagalba ir antrinė teisinė pagalba. Pirminė teisinė pagalba ‒ tai teikiama teisinė informacija, teisinės konsultacijos ir dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus teisminius dokumentus, rengimas. Antrinė teisinė pagalba ‒ tai valstybės garantuojama advokato pagalba teisminiame procese: dokumentų rengimas, gynyba ir atstovavimas bylose, įskaitant vykdymo procesą, taip pat asmenų interesų atstovavimas sprendžiant ginčą ne teisme.
Išsamią informaciją apie teisinės pagalbos teikimą galite rasti interneto svetainėje adresu: http://www.teisinepagalba.lt. Informaciją apie valstybės garantuojamą teisinę pagalbą Jums taip pat suteiks gyvenamosios vietos savivaldybės administracijoje.

Pagarbiai

Aurelija Trepšienė
Asmenų aptarnavimo
skyriaus specialistė
Tel. (8 706) 64 154
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
www.prezidentas.lt<http://www.prezidentas.lt/>;

[cid:image001.gif@01D1997E.98A7FC50]<http://www.facebook.com/D.Grybauskaite?v=wall> [cid:image002.gif@01D1997E.98A7FC50] <https://twitter.com/Grybauskaite_LT>; [cid:image003.png@01D1997E.98A7FC50] <http://www.youtube.com/user/PresidentofLithuania>;
[Sketis_1_d]<http://uzsaugialietuva.lt/>