Siuntėjas: Jelena Gaulienė
Gavėjas:Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Tema:prašom pagalbos
Data: 2015-08-26, Trečiadienis

Gerb. p. Grybauskaite,

Esam jauna šeima, auginam du vaikus. Su vyru dirbam, bet gaunamų pajamų neužtenka išgyventi. Turim nemažų skolų, socialinės paramos neduoda, nes šiek tiek viršijamas sumas. Bankai taip pat paskolos nesuteikia, nes esam skolose paskendę. Ir mums reikia paramos apie 3000 eurų, kad pasidengti skolas. Būna dienų, kad neturim už ką nusipirkti duonos kąsnį. O dar reikia vaikus išleisti vieną į mokyklą, kitą į darželį. Tikrai labai sunku išgyventi, net kartais nesinori vaikščiotu šia žeme kai taip sunku. Jei Jūs pati negalite tai reikėtų žmogaus kuris galėtų paremti finansiškai. Į televizijos laidas kreiptis nenorim, nes nenorim viešinti savęs ir savo vaikų. Būtumėm labai dėkingi už pagalbą.

Siuntėjas: Aurelija Trepšienė
Gavėjas: Jelena Gaulienė
Tema:Dėl Jūsų laiško
Data: 2015-09-07, Pirmadienis

Gerbiamoji Jelena Gauliene,

Su Jūsų laišku, kuriuo kreipėtės į Lietuvos Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę, yra susipažinta.
Dėkojame, kad pasidalinote savo šeimos rūpesčiais. Suprantame Jūsų nelengvą situaciją, deja, neturime galimybių suteikti Jums finansinės paramos, kadangi Respublikos Prezidento kanceliarijai lėšos socialinės pagalbos tikslams nėra skiriamos.
Siūlytume Jums kreiptis į gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją, kuri, įvertinusi Jūsų šeimos socialinę padėtį, gali skirti socialinę paramą.
Tikimės, kad savivaldybė ras būdų, kaip pagelbėti Jūsų šeimai.

Pagarbiai

Aurelija Trepšienė
Asmenų aptarnavimo
skyriaus specialistė
Tel. (8 706) 64 057
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
www.prezidentas.lt<http://www.prezidentas.lt/>;

[Description: cid:image001.png@01CF0E08.509011E0]<http://www.facebook.com/D.Grybauskaite?v=wall> [Description: cid:image002.png@01CF0E08.509011E0] <https://twitter.com/Grybauskaite_LT>; [Description: cid:image003.png@01CF0E08.509011E0] <http://www.youtube.com/user/PresidentofLithuania>;