Siuntėjas: Gintarė Bartkevičienčė
Gavėjas:Viktor Uspaskich, Seimo Europos informacijos biuras
Tema:Prasau pagalbos
Data: 2014-02-26, Trečiadienis

Gerb. p. Uspaskich,net nežinau nuo ko ir pradėti jums rašyti. Tiesiog neišmanau ko dar galečiau paprašyti tokios pagalbos.mano istorija gan ilga,bet paistengsiu kuo trumpiau.Siuo metu,einu teismo keliu,kad galeciau matyti savo dukra,kuriai dabar devyneri metai.Buves vyras man tokios galimybes nesuteikia,nors neturiu jokiu teisiniu apribojimu su ja matytis,tiesiog jis man jos neleidzia matyti,neleidzia vestis pas save i namu,nors esu tvarkinga moteris,turiu kur gyventi,ir du metus turiu puiku vyra salia saves,kuris taip pat nori,kad as matyciausi su dukra. As aplamai noriu ja susigrazinti,gad ji gyventu su manimi,tiesiog vaiku teises patare,kad vaikui butu geriau aplinkos dar kolkas nekeisti.O siandien teisme paaiskejo,kad vaiku teisiu atstove,kuri atstovauja mano dukros teises teisme,yra mano buvusio vyro zmonos,geriausia drauge.Kaip jau turbut supratote,ji ju puseje.Didziausia beda sioje mano istorijoje yra,kad turiu beveik 4000lt isiskolinima savo buvusiam vyrui,uz alimentus,kuriu nemokejau tam tikra laikotarpi,kai tikrai neturejau pati jokiu pajamu,nors situs pusantru metu moku saziningai jam,kas priklauso,skola nemazeja,nes nepajegiu daugiau moketi. Jis reikalauja pinigu,nors dukros matyti neleidzia. Po musu skirybu,vaiko gyvenamoji vieta buvo nustatyta su tevu,nes as buvau isvykusi i Didziaja Britanija,uzsidirbti pinigeliu,nors man ten nelabai pasiseke.Turejau grazinti nemazai skolu.Nors ir buvome graziai sutare,kad kol busiu isvykusi,ir kai grisiu,su vaikuciu nekils jokiu problemu,tiesiog graziai ir protingai del visko susitareme,bet man isvykus,jis prisiteise vaiko gyvenamaja vieta pas save,ir tuo pasinaudodamas,jis man jos visiskai neleidzia matyti jau treti metai.Tiesiog,tai jo kerstas,kad kazkada ji palikau. Skaudziausia ,kad vaikas labiausiai nukencia sioje situacijoje,bet jis to nesupranta..Teismas nori,kad padengciau isiskolinima,nes kitaip,jis nera isitikines,kad as galesiu tinkamai financiskai pasirupinti savo dukra. As noriu matyti savo vaika,galiu padaryti bet ka,tiesiog,neturiu tokiu pinigu..Labai prasau jusu pagalbos,nes daugiau neatejo i galva nei vienas zmogus,kurio galeciau to paprasyti.Zaviuosi jumis kaip zmogumi,ir visada jus palaikau ir palaikysiu.O pinigeliu as neprasau man duoti,tieiog gal as jums kaip nors galeciau atsilyginti,arba po truputeli jums juos grazinciau..Su pagarba Gintare Brtkeviciene.