Siuntėjas: Ernesta N.
Gavėjas:Bronius Girdauskas, Kauno miesto savivaldybė Žaliakalnio seniūnija
Tema:Nuoširdus laiškas apie tai, kas kiekviename iš mūsų pabudina vaiką
Data: 2014-06-12, Ketvirtadienis

Gerbiamas pone B. Girdauskai,

Nežinau kaip Jūs, bet aš nedažnai išeinu pasivaikščioti. Žmonės visur skuba, lekia, nemoka sustoti, pailsėti, pasigrožėti, pasidžiaugti. Kitaip tariant žmonės per skubėjimą nebemoka mėgautis gyvenimu. Bet štai, kai išėjau pasivaikščioti po Santakos parką ir aplink Kauno pilį, buvau maloniai nustebinta. Sūpynės. Pamaniau - kaip nuostabu... valdžia rūpinasi žmonėmis, nori, kad būtume laimingi, kad Kauno miestas būtų gražus, jaukus, kad mums būtų gera čia gyventi.
Prie sūpynių sueina įvairiausi žmonės - tiek maži, tiek senyvi nepasididžiuoja ir prisėda kelioms minutėms ištiesti kojas, ateina čia porelės, taip pat ir vieniši žmonės. Visi jie džiaugiasi. Visi jie mėgaujasi, kaip plaikstosi plaukai ir smarkiau pučia vėjas, kaip gera kojom tabaluoti viršum žemės ir jaustis tarytum skristum, kristum, kiltum! Ir koks nuostabus jausmas nors trumpai pažvelgti į horizontą iš aukščiau. Pasijaučiau tarsi vaikas ir nors trumpam užmiršau kasdieninius rūpesčius.
Ant sūpynių puikuojasi rūpestingas užrašas ,,Sūpuokitės atsakingai". Todėl matau - ŠIRDIMI MATAU - kad šis projektas kupinas gėrio ir meilės. Jeigu žemė būtų rojus, joje būtų gausybė sūpynių, ne tik niūriuose daugiaaukščių kiemuose, bei retose vaikų žaidynėse.

Tačiau vėliau sužinojau, kad tai su Jumis nebuvo suderinta. Todėl visiškai suprantu Jūsų sprendimą. Galbūt Jūsų vietoje ir aš būčiau taip pasielgusi. Tačiau turėdama privilegiją pažvelgti į šią situaciją iš šono, galiu pasiūlyti sprendimą, kuris būtų naudingas abiems pusėms - eiti išvien. Kabinti sūpynes ne savavališkai, o pasitarus ir suderinus su atitinkamais valdžios organais, o dėl medžių - jie tvirtesni už beginklį žmogų, todėl, atsižvelgiant į atitinkamo specialisto nuomonę, gali būti nuspręsta, ant kurių medžių tinkama kabinti sūpynes, ant kurių - ne.

Jeigu žemė būtų rojus, joje būtų gausybė sūpynių, o dabar užteks nors kelių.

Su pagarba,
Ernesta N.