Siuntėjas: Eleonora Kabikienė
Gavėjas:Jurijus Gridiuško, Vilniaus miesto savivaldybė Naujosios Vilnios seniūnija
Tema:Gatvių stovis
Data: 2020-02-05, Trečiadienis

Gerb. p. Gridiuško,

Esu jau rašius laišką 2018.10.02, bet negavus jokio atsakymo ir gatvei liekant dar blogesniame stovyje noriu kreiptis dar kartą į Jus su dideliu prašymu dėl Paparčių gatvės duobių sutvarkymo. Mūsų gatvė yra siaubingame stovyje, neįmanoma nei automobiliu pravažiuoti nesikratant per duobes, nei su vaikišku vežimėliu išeiti pasivaikščioti. Kai būna tokia "šventė" kad pravažiuoja greideris, tai niekada neužsuka į mūsų kalnelį kur ir gyvenu, Paparčių g. . Matant kad važiuoja greideris visada bėgame ir prašome atskirai, kad užvažiuotu ir nors palygintu gatvę, nors ir yra Paparčių gatvės tęsinys. Prie namo gatvėje esančias duobes bandome užpilti žemėmis, bet po pravažiavimo sunkiasvorių automobilių (šiukšlių surinkėjų) tos duobės visos atsiveria vėl "visu gražumu". Gal įmanoma būtų sutvarkyti užpilus skaldos ir sutankinus gruntą jau nekalbant apie galimybė pakloti asfaltą? Kadangi jau dabar beveik neįmanoma pravažiuoti gatve visos mašinos važiuoja žalia juosta bandydami nesugadinti automobilių.
Nelabai suprantu kokiu principu yra atrenkamos gatvės kurios yra asfaltuojamos, nes Vaivos gatvė, kuri kertasi su Paparčių gatve buvo ką tik išasfaltuota, o šalia esanti Paparčių gatvė lieka net neišlyginta.
Ir dar, Paparčių ir Kirtavietės gatvių sankryžoje pastoviai veržiasi fekalijos iš kanalizacijos šulinio. Buvo atvažiavę ir iš seniūnijos, bet rezultate kaip buvo smarvė taip ji ir liko.

Tikiuosi Jūsų teigiamo sprendimo dėl išsakytų nuogąstavimų. Baigiantis žiemai ir dar daugiau atsirandant gatvės duobėms labai nesinori patirti automobilių remonto sąnaudų dėl apgailėtino gatvės stovio.

Ačiū Jums iš anksto.

Pagarbiai,

Eleonora , Paparčių g. gyventoja.

Tokio turinio laišką persiunčiau ir Vilniaus miesto savivaldybei.