Siuntėjas: Eleonora Kabikienė
Gavėjas:Jurijus Gridiuško, Vilniaus miesto savivaldybė Naujosios Vilnios seniūnija
Tema:Gatvės sutvarkymas
Data: 2018-10-02, Antradienis


Gerb. p. Gridiuško,
Noriu kreiptis į Jus su dideliu prašymu dėl Paparčių gatvės duobių sutvarkymo. Mūsų gatvė yra siaubingame stovyje, neįmanoma nei automobiliu pravažiuoti nesikratant per duobes, nei su vaikišku vežimėliu išeiti pasivaikščioti. Kai būna tokia "šventė" kad pravažiuoja greideris, tai niekada neužsuka į mūsų kalnelį kur ir gyvenu, Paparčių g. . Matant kad važiuoja greideris visada bėgame ir prašome atskirai, kad užvažiuotu ir nors palygintu gatvę, nors ir yra Paparčių gatvės tęsinys. Prie namo gatvėje esančias duobes bandome užpilti žemėmis, bet po pravažiavimo sunkiasvorių automobilių (šiukšlių surinkėjų) tos duobės visos atsiveria vėl "visu gražumu". Gal įmanoma būtų sutvarkyti užpilus skaldos ir sutankinus gruntą jau nekalbant apie galimybė pakloti asfaltą?
Nelabai suprantu kokiu principu yra atrenkamos gatvės kurios yra asfaltuojamos, nes Vaivos gatvė, kuri kertasi su Paparčių gatve buvo ką tik išasfaltuota, o šalia esanti Paparčių gatvė lieka net neišlyginta.
Ir dar, Paparčių ir Kirtavietės gatvių sankryžoje pastoviai veržiasi fekalijos iš kanalizacijos šulinio. Buvo atvažiavę ir iš seniūnijos, bet rezultate kaip buvo smarvė taip ji ir liko.

Tikiuosi Jūsų teigiamo sprendimo dėl išsakytų nuogąstavimų. Atėjus rudeniui ir žiemai labai nesinori patirti automobilių remonto sąnaudų dėl apgailėtino gatvės stovio.

Ačiū Jums iš anksto.

Pagarbiai,

Eleonora , Paparčių g. gyventoja.