Siuntėjas: Darius
Gavėjas:Ona Suncovienė, Vilniaus miesto savivaldybė Žirmūnų seniūnija
Tema:Gatvės atkarpos asfaltavimas prie Žygio 5, Vilnius
Data: 2011-09-01, Ketvirtadienis

Gerb. p. Ona,

2011-05-04 rašėte:

Laba diena .Kaip buvo minėta ,šios gatvės atkarpos remontas jau yra įtrauktas į darbų programą. Šiuo metu vykdomas viešasis pirkimas nustatyta tvarka. Tikėsimės, kad Jūsų minimos problemos bus išspręstos dar šiame ketvirtyje.

Norėčiau pasiteirauti ar jau įvyko viešasis pirkimas, kokie jo rezultatai, ir kada galėtų būti pradėti remonto darbai sankryžoje prie Žygio g. 5-ojo namo?

Su pagarba,
Darius Damalakas

Siuntėjas:Ona Suncovienė
Data: 2011-09-06, Antradienis

Laba diena,gerbiamas Dariau,

Atsakydama į Jūsų paklausimą informuoju,kad dalis Žygio gatvės buvo remontuojama birželio mėnesį.Kadangi dėl lėšų stygiaus visų programoje numatytų darbų pirmame ketvirtyje atlikti nepavyko,Žirmūnų seniūnija kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybės administraciją dėl papildomo lėšų skyrimo gatvių remontui.Šiandien seniūnijos specialistai kartu su savivaldybės atstovais dar kartą patikrino ir įvertino remontuotinų objektų būklę.Gautas patvirtinimas,kad papildomos lėšos bus skirtos ,o darbai atlikti per rugsėjo mėnesį.Taigi kelio remonto terminas šalia Žygio g.5-ojo namo kiek atsidėjo,bet tikėsimės,kad mūsų bendras pastangas nudžiugins rezultatai- darbų pabaigtuvės.

Dėkoju už Jūsų iniciatyvą.

Pagarbiai- seniūnė Ona Suncovienė

From: parasykjiems@parasykjiems.lt [mailto:parasykjiems@parasykjiems.lt]
Sent: Thursday, September 01, 2011 11:44 AM
To: Ona Suncoviene
Subject: You got a letter from Darius: Gatvės atkarpos asfaltavimas prie Žygio 5, Vilnius

Gerb. p. Ona,

2011-05-04 rašėte:
>> Laba diena .Kaip buvo minėta ,šios gatvės atkarpos remontas jau yra įtrauktas į darbų programą. Šiuo metu vykdomas viešasis pirkimas nustatyta tvarka. Tikėsimės, kad Jūsų minimos problemos bus išspręstos dar šiame ketvirtyje.

Norėčiau pasiteirauti ar jau įvyko viešasis pirkimas, kokie jo rezultatai, ir kada galėtų būti pradėti remonto darbai sankryžoje prie Žygio g. 5-ojo namo?

Su pagarba,
Darius Damalakas

---------------------------------

Šis laiškas atsiųstas per parasykjiems.lt svetainę. Laiško siuntėjas: Darius.

ParašykJiems.lt svetainė yra visuomeninis projektas, skirtas padėti LR piliečiams lengviau susisiekti su savo valdžios atstovais (Seimo nariais, merais, seniūnais, seniūnaičiais).

Šis laiskas yra viešas. Jūsų atsakymas bus persiųstas siuntėjui, bei patalpintas internete šiuo adresu: http://parasykjiems.lt/thread/gatves-atkarpos-asfaltavima...

Prašome atsakytį į šį laišką spaudami mygtuką "atsakyti" jūsų pašto programoje.