Siuntėjas: Jolanta J.
Gavėjas:Vilniaus miesto savivaldybė
Tema:Duobeti Antakalnio kiemai
Data: 2015-10-23, Penktadienis

Gerb. Vilniaus miesto savivaldybe,

kiek galim vazineti su automobiliais per duobes? Gyvenu Antakalnyje jau beveik 10 metu, o situacija rodos tik blogeja. Kada paskutini karta tvarkytos duobes kiemuose? Jau nekalbu apie pacios Antakalnio gatves bukle... Bet kiemuose vaizdas dar liudnesnis. Visur pilna isdauzytu duobiu, kurios niekuomet nera lopomos, o kur dar parkingo problemos. Vietu masinoms nera, zmones stato masinas bet kur, iskaitant ir ant zoles. Ji tampa purvynu. Bet labiausiai vis gi atsibodo duobeti kiemai, taip ir masinos sugadinamos. Mano klausimas, kada imsites is esmes spresti sia problema? Kada uzlopysite visas duobes? Kodel niekas nedaroma???

Lauksiu Jusu atsakymo kuo skubiau.

Su pagarba,
Jolanta J. (Antakalnio gatves gyventoja)

Siuntėjas: Danguolė Baltrušaitienė
Gavėjas: Jolanta J.
Tema:Antakalnio kiemų remontas
Data: 2015-11-18, Trečiadienis

Laba diena,
Atsakydami į Jūsų prašymą informuojame, kad šiuo metu yra rengiamas Antakalnio gatvės dalies nuo Šilo g. iki Žolyno g. techninis projektas. Šį projektą įgyvendinti planuojama Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis.
Eilę metų lėšos daugiabučių namų kiemų dangoms remontuoti nebuvo skiriamos. 2014 metais nedidelėmis apimtimis buvo remontuojami tik privažiavimai prie vaikų ugdymo įstaigų.
Šių metų pabaigoje ir sekančių metų pradžioje bus atlikta daugiabučių namų kiemų dangų apžiūra ir sudaromi blogiausios būklės kiemų sąrašai. Dangų remonto darbai 2015 metais bus atliekami priklausomai nuo tam tikslui skirtų lėšų.
Pagal statybos techninio reglamento STR 1.01.09:2003 „Statinių klasifikavimas pagal jų naudojimo paskirtį“ nuostatas automobilių stovėjimo aikštelės nepriskiriamos prie susisiekimo komunikacijų. Todėl joms įrengti ar rekonstruoti reikia turėti žemės sklypą (nuosavybės ar kita valdymo forma) statytojo teisei įgyvendinti. Žemės sklypas, reikalingas naujos automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo ar esamos aikštelės rekonstravimo projektavimui, formuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymu.

Danguolė Baltrušaitienė
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
Miesto ūkio ir transporto departamento
Statinių skyriaus Eksploatacijos poskyrio
Vyriausioji specialistė
Konstitucijos pr. 3, 09601 Vilnius
Tel. (8 5) 211 2124
Faks. (8 5) 211 2205
El. paštas danguole.baltrusaitiene@vilnius.lt<mailto:darius.niuklys@vilnius.lt>
www.vilnius.lt<http://www.vilnius.lt/>;
[cid:image001.png@01D0E6EA.53301460]