Siuntėjas: Adomas Rutkauskas
Gavėjas:Vilniaus miesto savivaldybė Žirmūnų seniūnija
Tema:Duobės įvažiavime į Žirmūnų 48,50,52,54
Data: 2012-11-08, Ketvirtadienis

Laba diena,

Rašau dėl problemos, su kuria susiduria Žirmūnų 48-ojo, Žirmūnų 52-ojo ir Žirmūnų 54-ojo namų gyventojai.

Įvažiuoti į šių namų kiemus automobiliu egzistuoja vienintelis įvažiavimas. Atkreipkite dėmesį, jį naudoja ne tik trijų minėtų namų gyventojai, bet ir sunkvežimiai, atvežantys prekes į Žirmūnų 48a esantį prekybos centrą "Express Market" (anksčiau toje pat vietoje buvo padangų parduotuvė "Vianor" ir parduotuvė "Delikata", sunkvežimiai čia kasdien kursuoja turbūt nuo 2000 metų). Taip pat šiuo įvažiavimu kiekvieną dieną naudojasi ir tėvai, atveždami ir išsiveždami savo vaikus iš/į darželio "Rūta" (Žirmūnų 50). Taip pat šiuo keliu naudojasi ir transportas, aptarnaujantis vaikų darželį (maisto produktai ir t.t.), dažniausiai - mikroautobusai ar lengvasis krovininis transportas.

Toks transporto srautas išmuša duobes tiek įvažiavime prie pat gatvės, tiek atšakoje į 52 ir 54 namų kiemus (kelias į darželį). Duobės jau keletą metų neužtaisomos. Automobiliai genda, sprogsta padangos, lankstosi ratlankiai.

Tikiuosi, atsižvelgsite į šią problemą ir imsite ją spręsti, arba nurodysite, į ką su šia problema reikėtų kreiptis konkrečiai, nes problema egzistuoja jau seniai ir nematyti, kad kas būtų daroma.

Pagarbiai,
Vieno iš minėtų namų gyventojas,
Adomas Rutkauskas