Siuntėjas: Žygimantas Markevičius
Gavėjas:Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Tema:Dėl LU dėvėjimo viešoje vietoje civiliams taisyklių
Data: 2012-10-03, Trečiadienis

Sveiki,

noriu išsiaiškinti ir sužinoti:
*kas vadinama lauko uniforma
*kaip galima ir kokiomis sąlygomis civiliams dėvėti įsigytą naujo modelio (skaitmeninis piešinys) ar seno modelio (woodland)
Ar gali ant LU būti nesukarintos organizacijos antsiuvai, ar kiti skiriamieji ženklai, jei taip, kokiomis sąlygomis? (ne Lietuvos Šaulių Sąjungos)
Ar LU be jokių skiriamųjų ženklų dėvėjimas leidžiamas viešoje vietoje?

Pagarbiai,

Žygimantas Markevičius

Siuntėjas: Pilieciu Aptarnavimas
Gavėjas: Žygimantas Markevičius
Tema:FW: Dėl LU dėvėjimo viešoje vietoje civiliams taisyklių
Data: 2012-10-11, Ketvirtadienis

Laba diena,

Lauko uniformos kaip ir kitų uniformos rūšių sąvoka ir sudedamosios dalys apibrėžta 2011-05-25 LRV nutarime Nr. 603 "Dėl krašto apsaugos sistemos karių uniformų ir skiriamųjų ženklų etalonų aprašymo patvirtinimo"
Lauko uniforma priskiriama kovinei uniformai. Kario lauko uniforma yra patentuota maskuojančiu raštu ir nuo 2003 06 01 Valstybiniame patentų biure Lietuvos kariuomenės įregistruota kaip šio uniformos rašto savininkė kurios teisės yra apsaugos įstatymų nustatyta tvarka. Atsižvelgiant į tai tik tikrosios karo tarnybos kariai turi teisę dėvėti nustatyto pavyzdžio uniformą, civiliams asmenims teisės aktai nenumato teisės dėvėti kariams skirtos uniformos.

Pagarbiai,
Vita Vaitekėnienė
LK MRD Techninių reikalavimų reglamentavimo ir standartizacijos skyriaus vyr. specialistė tel. 8 (5) 278 5223 (KATT 20 423)

From: Žygimantas Markevičius [mailto:...@parasykjiems.lt]
Sent: Wednesday, October 03, 2012 8:08 PM
To: Pilieciu Aptarnavimas
Subject: Dėl LU dėvėjimo viešoje vietoje civiliams taisyklių

Sveiki,

noriu išsiaiškinti ir sužinoti:
*kas vadinama lauko uniforma
*kaip galima ir kokiomis sąlygomis civiliams dėvėti įsigytą naujo modelio (skaitmeninis piešinys) ar seno modelio (woodland) Ar gali ant LU būti nesukarintos organizacijos antsiuvai, ar kiti skiriamieji ženklai, jei taip, kokiomis sąlygomis? (ne Lietuvos Šaulių Sąjungos) Ar LU be jokių skiriamųjų ženklų dėvėjimas leidžiamas viešoje vietoje?

Pagarbiai,

Žygimantas Markevičius

--
Šis laiškas buvo išsiųstas naudojant ParašykJiems – http://parasykjiems.lt

Laiškas ir atsakymai į jį yra atviri ir diskusiją galima peržiūrėti adresu http://parasykjiems.lt/thread/del-lu-devejimo-viesoje-vie...