Siuntėjas: Ramune
Gavėjas:Tomas Kamaitis, Vilniaus miesto savivaldybė - Miesto ūkio departamentas - Eismo organizavimo skyrius
Tema:Del greicio mazinimo Abromiskiu g Vilniuje irengimo
Data: 2019-06-04, Antradienis

Gerb. p. Kamaiti,

Nesenai kaimynai nuosavu namu kvartale Abromiskiu g. Vilniuje irenge du greicio mazininimo kalnelius, jokio keliu zenklinimo nera. Kaip suzinoti ar kaimynai irenge tuos kalbelius savavaliskai ar suderine su eismo organizavimo skyriumi? Ka daryti jei greicio mazinimo kalneliai irengti savavaliskai?

Siuntėjas: Andrius Strazdas
Gavėjas: Ramune
Tema:dėl informacijos
Data: 2019-07-03, Trečiadienis

Laba diena,

Informuojame, kad elektroniniu būdu buvo pateiktas Jūsų užklausimas dėl:

Siuntėjas: Tomas.Kamaitis@vilnius.lt
Gavėjas: savivaldybe
Data: 2019-06-04 17:02:30
Tema: FW: Del greicio mazinimo Abromiskiu g Vilniuje irengimo
Žinutės tekstas: -----Original Message----- From: Ramune [mailto:...@parasykjiems.lt] Sent: Tuesday, June 04, 2019 8:47 AM To: Tomas Kamaitis Subject: Del greicio mazinimo Abromiskiu g Vilniuje irengimo Gerb. p. Kamaiti, Nesenai kaimynai nuosavu namu kvartale Abromiskiu g. Vilniuje irenge du greicio mazininimo kalnelius, jokio keliu zenklinimo nera. Kaip suzinoti ar kaimynai irenge tuos kalbelius savavaliskai ar suderine su eismo organizavimo skyriumi? Ka daryti jei greicio mazinimo kalneliai irengti savavaliskai? -- Šis laiškas buvo išsiųstas naudojant ParašykJiems – http://parasykjiems.lt Laiškas ir atsakymai į jį yra atviri ir diskusiją galima peržiūrėti adresu http://parasykjiems.lt/thread/del-greicio-mazinimo-abromi...

Informuojame, kad Abromiškių gatvė nėra priduota Vilniaus miesto savivaldybei. Atsižvelgiant į tai, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamento Eismo organizavimo skyrius, šioje gatvėje techninių eismo reguliavimo priemonių neprižiūri ir neįrenginėja. Dėl kalnelių įrengimo teisėtumo, suderinimo siūlome kreiptis į policiją.
Dėkojame Jums už informaciją.

Andrius Strazdas
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
Miesto ūkio ir transporto departamento
Eismo organizavimo skyriaus
vyr. specialistas Konstitucijos pr. 3–233
LT-09601 Vilnius
Tel.: (8 5) 211 2481
Faks. (8 5) 211 2105
El. p.: andrius.strazdas@vilnius.lt<mailto:andrius.strazdas@vilnius.lt>