Siuntėjas: Rasa
Gavėjas:Viktor Uspaskich, Seimo Europos informacijos biuras
Tema:Dėl darbo
Data: 2014-01-21, Antradienis

Gerb. p. Uspaskich,

Gerb. p. Uspaskich,

trumpai pristatysiu save ir išdėstysiu savo bėdą. Esu magistro studentė. Studijų kriptis- civilinė teisė. Studijos sekasi neblogai.Studijų metais pradėjau ieškoti darbo pagal savo specialybę. Galiu pasakyti ,kad tai daryti sekasi išties labai sunkiai. Ši specialybė gan paklausi ir konkurencija išties gan didelė. Mano didžiausias minusas , kad neturiu patirties šioje srityje ir dažniausiai darbdaviai atmeta mano kandidatūrą dėl praktikos stokos.Bet iš kitos pusės pagalvojus kaip aš įgausiu patirties jei manęs niekas nenori priimti būtent dėl to ,kad neturiu jos. Pati kaip darbuotoja esu lojali, greitai mokausi ir tuo pačiu greitai įsisavinu naują informaciją.Vietoje nestoviu,visada iš savęs reikalauju tobulėjimo.Aš jau net nežinau kaip man įrodyti darbdaviui , kad praktikos neturėjimas tai tik mažytis minusas, kuris laikiui bėgant bus ištaisomas.
Mano prašymas butų toks, galbūt Jūsų sektoriuje reikėtų darbuotojos su tokiu išsilavinimu?O galbūt turite pažystamu, kuriem reikėtų tokios darbuotojos. Visi man sako , kad be pažystamų tokioje srityje įsisukti man nėra šansų.O bėda ir yra ta, kad šioje srityje pažystamų aš ir neturiu. Mano tėvai prasti darbo žmonės. Todėl pasiekti kažką gyvenime turiu savo jėgom.
Neprašau Jūsų išmaldos ,prašau darbo.Kurį esu pasirengus dirbti išties su dideliu atsidavimu. Tikiuosi išgirsite mano prašymą ir galėsite man padėti. Lauksiu iš Jūsų žinių.

Pagarbiai,

R.D.