Siuntėjas: Justas Ingelevičius
Gavėjas:Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos miesto savivaldybė
Tema:Dėl brokuoto dviračių tako rekonstruotoje Kairių g.
Data: 2014-08-11, Pirmadienis

Laba diena,

pasibaisėjau tuo, jog naujai rekonstruotoje Kairių g. nebuvo įrengti kokybiški dviračių takai. Darant tokios apimties projektą tikrai buvo įmanoma neviršijant sąmatos, nutiesti patogius ir tinkamus naudoti, asfaltuotus dviračių takus. Tinkamai sutvarkyti sankryžas.

Deja, kaip matome, kartojamos tos pačios patologinės klaidos, kaip ir likusioje miesto dalyje - dviračių "pseudo takai" paišomi ant šaligatvių. Tai reiškia, kad šioje gatvėje iki sekančios rekonstrukcijos Kairių g. nebus dviračių takų. Dar blogiau - tokiais projektais miestiečiams formuojama nuostata, kad šis brokas - tai normalu ir taip turi atrodyti "dviračių takas".

http://www.portofklaipeda.lt/news/547/578/Kairiu-gatvei-n...

Raginu miesto valdžią ir susisiekimo infrastruktūros projektuotojus kuo greičiau atsibusti, pasimokyti iš klaidų Minijos g. Taikos pr. ir Kairių g. kitose miesto vietose ir pagaliau nustoti švaistyti pinigus broko gamybai.

Jei nėra suvokimo, kaip atrodo kokybiška dviračių infrastruktūra, tai bent pažiūrėkite filmuką, susiorganizuokite komandiruotes į Nyderlandus, Daniją pasivažinėkite ten dviračiais. Ir tuomet palyginkite su Klaipėda.

Apmaudžiausia, kad kokybiški sprendimai - tai tikrai ne kosmosas ir nereikalauja itin didelių lėšų - tiesiog rekonstruojant gatvę reikia priimti reikiamus sprendimus.

https://www.youtube.com/watch?v=XpQMgbDJPok

Ar iš Kairių g. absurdiškų klaidų bus pasimokyta? Ar ateities projektuose bus pagaliau įrengiama kokybiška dviračių infrastruktūra?

Pagarbiai,
Justas Ingelevičius