Siuntėjas: Aušrinė Karanauskienė
Gavėjas:Tomas Kamaitis, Vilniaus miesto savivaldybė - Miesto ūkio departamentas - Eismo organizavimo skyrius
Tema:Dėl aptarnaujančio transporto išsikrovimo vietų Senamiestyje
Data: 2020-03-24, Antradienis

Gerb. p. Kamaiti,

Mūsų klausimas šių dienų situacijoje, matyt, nėra prioritetinis, bet, esant galimybei, norime atkreipti jūsų dėmesį į aptarnaujančio transporto sustojimo organizavimą Senamiestyje, konkrečiai Vilniaus g., Islandijos g. ir Vokiečių g.

Mes esame atliekų tvarkymo įmonė, aptarnaujanti kavines, restoranus ir kitas viešojo maitinimo įstaigas, surenkanti iš jų maistinio aliejaus ir riebalų atliekas (30 l, 60 l talpose).

Dar prieš naujuosius metus gavome pirmuosius signalus iš mūsų vairuotojų apie aptarnaujančio transporto sustojimo tvarkos pasikeitimus Senamiestyje: apie skiriamas baudas už sustojimą ir stovėjimą nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, apie sustojimą ir stovėjimą mokamose stovėjimo vietose ir apie tai, kad dažnu atveju tai labai nepatogu, nes atstumas iki atliekų paėmimo vietos yra nemažas, dažnu atveju su talpų transportavimo vežimėliais pirmyn atgal tenka judėti kelis kartus, taip sugaištama nemažai laiko aptarnavimui ir buvimui Senamiestyje, apie tai, kad pakrovimas tokiose vietose taip pat labai nepatogus.

Kiek mums žinoma, šis klausimas jau išspręstas Gedimino pr. ir Pilies g., pažymėtomis aptarnaujančio transporto išsikrovimo vietomis. Tačiau Vilniaus g. tokios išsikrovimo vietos nėra, o Islandijos g. dažnu atveju jose stovi lengvieji automobiliai. Vokiečių g. dažnu atveju sustojama įvažiavimuose į kiemus, kas taip pat nėra geras sprendimas tiek gyventojų, tiek eismo organizavimo atžvilgiu.

Tad siekdami, kuo greičiau surinkti atliekas minėtose gatvėse, užtikrinti mūsų įmonės transporto KET laikymąsi ir netrikdyti bendro eismo Senamiestyje, prašome jūsų peržiūrėti aptarnaujančio transporto sustojimo vietų organizavimą Senamiestyje, ypač Vilniaus g., Islandijos g. ir Vokiečių g., ir esant galimybei įrengti papildomas išsikrovimo vietas bei užtikrinti esamų išsikrovimo vietų naudojimą numatytu tikslu.

Iš anksto dėkojame už jūsų laiką.

Esant būtinybei patikslinti informaciją, susisiekite tel. Nr. 8-618-22648.

Siuntėjas: savivaldybe
Gavėjas: Aušrinė Karanauskienė
Tema:Re: DĖL APTARNAUJANČIO TRANSPORTO IŠSIKROVIMO VIETŲ SENAMIESTYJE
Data: 2020-03-24, Antradienis

Laba diena,

Dėkojame Jums už elektroninį laišką.
Informuojame, kad laiškas gautas, užregistruotas ir persiųstas nagrinėti pagal kompetenciją.

Registracijos numeris: A97-9811/20(3.3.2.13K-AD24)
Registracijos data: 2020-03-24
Dokumento antraštė: DĖL APTARNAUJANČIO TRANSPORTO IŠSIKROVIMO VIETŲ SENAMIESTYJE

Dokumento nagrinėjimo statusą galite matyti www.vilnius.lt/dokumentostatusas

Pastaba. Šis elektroninis laiškas yra automatinis pranešimas, prašome į jį neatsakinėti.

Pagarbiai
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
Klientų aptarnavimo skyrius
Tel. 1664 www.vilnius.lt