Siuntėjas: Jolanta Laurinaitienė
Gavėjas:Vilniaus miesto savivaldybė Viršuliškių seniūnija
Tema:dėl apšvietimo įrengimo
Data: 2019-04-03, Trečiadienis

Gerb. Vilniaus miesto savivaldybės Viršuliškių seniūnija,
noriu pranešti apie nesaugų, vakarais neapšviestą pėsčiųjų tako ruožą kylant nuo Viršuliškių stotelės iki namo adresu Viršuliškių g. 67 - tamsoje žmogus atsiduria tarp didelių medžių ir laboratorijos "Antėja", ant kurios sienos įrengta vaizdo kamera, tačiau abejoju, ar įvykus užpuolimui tamsoje ji padėtų nustatyti kaltininkus. Ruožas labai tamsus ir stovint už 100 m nesimato, kas toje tamsoje darosi - sudarytos visos sąlygos apiplėšti žmones, juo labiau, kad netoli stotelės yra labai žemos reputacijos asmenų lankomas baras, prie kurio nuolat būriuojasi ir santykius aiškinasi girti vyrai. Prašyčiau užtikrinti šalia šios vietos gyvenančių žmonių saugumą ir įrengti pėsčiųjų kelią apšviečiantį šviestuvą. Šiuo metu šviestuvais apšviestas tik automobilių įvažiuojamasis kelias iš fasadinės laboratorijos pusės.
Pagarbiai

Siuntėjas: Stasys Klizas
Gavėjas: Jolanta Laurinaitienė
Tema:RE: dėl apšvietimo įrengimo
Data: 2019-04-03, Trečiadienis

Laba diena,
maloniai prašome Jūsų, pagal kompetenciją, išnagrinėti p. J. Laurinaitienės laišką ir informuoti apie priimtą sprendimą pareiškėją ir Seniūniją.

Pagarbiai
____________________________________
Stasys Klizas
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
Viršuliškių seniūnijos
Specialistas
Viršuliškių g. 53, 05125 Vilnius
Tel. (8 5) 2053606
El. paštas stasys.klizas@vilnius.lt
www.vilnius.lt

From: Jolanta Laurinaitienė <...@parasykjiems.lt>;
Sent: Wednesday, April 3, 2019 9:37 AM
To: Viršuliškių seniūnija <virsuliskiu.seniunija@vilnius.lt>;
Subject: dėl apšvietimo įrengimo

Gerb. Vilniaus miesto savivaldybės Viršuliškių seniūnija, noriu pranešti apie nesaugų, vakarais neapšviestą pėsčiųjų tako ruožą kylant nuo Viršuliškių stotelės iki namo adresu Viršuliškių g. 67 - tamsoje žmogus atsiduria tarp didelių medžių ir laboratorijos "Antėja", ant kurios sienos įrengta vaizdo kamera, tačiau abejoju, ar įvykus užpuolimui tamsoje ji padėtų nustatyti kaltininkus. Ruožas labai tamsus ir stovint už 100 m nesimato, kas toje tamsoje darosi - sudarytos visos sąlygos apiplėšti žmones, juo labiau, kad netoli stotelės yra labai žemos reputacijos asmenų lankomas baras, prie kurio nuolat būriuojasi ir santykius aiškinasi girti vyrai. Prašyčiau užtikrinti šalia šios vietos gyvenančių žmonių saugumą ir įrengti pėsčiųjų kelią apšviečiantį šviestuvą. Šiuo metu šviestuvais apšviestas tik automobilių įvažiuojamasis kelias iš fasadinės laboratorijos pusės.
Pagarbiai

--
Šis laiškas buvo išsiųstas naudojant ParašykJiems – http://parasykjiems.lt

Laiškas ir atsakymai į jį yra atviri ir diskusiją galima peržiūrėti adresu http://parasykjiems.lt/thread/del-apsvietimo-irengimo/