Siuntėjas: Marius Viluckas
Gavėjas:Vytautas Landsbergis, Seimo Europos informacijos biuras
Tema:dėl ACTA
Data: 2012-02-08, Trečiadienis

Gerb. p. Landsbergi,

Kreipiamės į jus, prašydami stabdyti ACTA projektus, nes šis istatymas sudaro visas sąlygas pažeisti asmens teises į privatumą internete, be rimto pagrindo sekti Lietuvos piliečių veiklą be jų žinios. Tokie įstatymai daro visą visuomenę policiniu taikiniu. Ar taip seniai visi gyvenom milicinėje visuomenėje, kur cenzūruojama buvo visa viešoji erdvė? Jei cenzūra, filtravimas, o tai reiškia sekimas įsigalės interneto erdvėje, senoji įtarumo, skundimo, pavydo, šmėkla naujomis, pseudodemokratinėmis formomis vėl baugins žmones.
Leiskit paklausti, kur lieka žmogaus orumas, teisė į privatumą, laisvą žodį?
Prašom, ginkite paprastus žmonęs, o ne multimilijoninius turčius, bei jiems įsiteikinėjančią saujelę autorinių teisių saugotojų. Jų skaičiuojami virtualūs nuostoliai yra absurdas, nes žmonės tikrai nepirks skaitmeninio turinio tokiais mąstais, kokiais dabar veltui siųnčiasi.

Kas daugiau, jei ne Jūs p. Landsbergi galit suprasti tautos vienybę, patikėkit, žmonės labai vieningi tuo klausimu ypač Lietuvoj.

Vėl bus ginamas stambusis kapitalas paprastų žmonių sąskaita? Nestebins mūsų tai.
Valdžios vyrai, tikėkitės, kad spausdami savo žmonęs nepersistengsit. Žinoma, mes ne arabai, bet ir lietuviška kantrybė turi ribas.

Nebloginkit ir taip jau nekokių gyvenimo sąlygų lietuviams. Jei cenzūruojat žmonėms duonos porcija, tai bent necenzūruokit žaidimų...

Su viltimi

Pagarbiai

Marius Viluckas