Siuntėjas: Ernest Višnevskij
Gavėjas:Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra
Tema:Del ACTA
Data: 2012-03-02, Penktadienis

Gerb. p. Grybauskaite, aš kreipiuosi į Jus nes manau Jums yra svarbi jaunimo nuomonė. Taigi, aš norėčiau Jums pasisakyti del ACTA sutarties. Lietuvoje šįtokį dalyką būtu labai sunku įgivendinti, nes prasidetų masinė korupcija. Kiekvienas žmogus (kad ir koks jis būtų) turi neleistinos informacijos (piratinės). Ta pati muzika. Yra pilna žmonių kurie siunčiasi muziką iš interneto, pasirašius sutartį tai bus neleistina daryti. Muzika, galima sakyti kaikūriems žmonėms yra tas dalykas, kuris nė vieną žmogų buvo ištraukęs iš kilpos, ir savaime suprantama, jie jos tikrai nepirko. Taigi jaigu ši sutartis bus priimta nebus kam žmonių traukę iš kilpos. Jaigu man patinka atlikėjas, aš iš pagarbos jam nusiperku albumą, nes galu gale jie iš to gyvena. Aš galiu garantuotai pasakyti, jog netgi pačiose ričiausiose firmose, galbūt netgi seimo nariai naudoja piratinę operacinę sistemą. Ši sutartis yra įsikišimas į asmenini žmonių gyvenimą. Dabar kaikūrie jaunuoliai slepia cigaretes ar kita nuo kitų akių, o priėmus šia sutartį jie slėps ne tik cigaretes ar kita, bet ir USB raktus (šiuo sakiniu dar yra pabrežiana jaunimo padėtis rūkimo atžvilgiu). Kompiuteriniai žaidimai irgi plinta per interneta, jaigu neplis žaidimai, jaunimas negales susitikti virualioje erdvėja kad "atsipūsti" po darbų. Taigi manau ACTA sutaris neturi būti priimta, tai yra ne tik mūsų rankose, bet ir Jūsų. Aš drąsiai galiu sakyti kad kalbu viso jaunimo vardu, nes paklausius bet kokio jaunuolio del ACTA jis mum aiskiai atsakys kad tai yra nesamonė. Tikiuosi Jūs išklausysite mano ir kitų nuomones.

Su didžiausia pagarba, Ernestas.