Siuntėjas: Vida Klaniene
Gavėjas:Andrius Kubilius, Ministro Pirmininko Tarnyba
Tema:Bukit geras
Data: 2012-12-05, Trečiadienis

Gerb. p. Kubiliau,

siandiena man labai sunku gyventi,esu dirbanti bet alga tokia maza kad nezinau kaip reik islipti is skolu auginu du vaikus 12metu ir 5metuku,galvoju kaip galva svaigsta lauke snd. pasninigo vaika isleidau i mokykla rudeniniais batukais kurie jau visai baigias sunus klausia kada mama nupirksi naujus sakau kita savaite ir taip vis kita ir kita.Tikriausiai Jus gaunate daug tokiu laisku ir visais abejojate ar tai tiesa pagelbekite.Galeciau dirbti papildomai bet gyvenu kaime ir iki miesto kainuoja kai neturi masinos.Jei perskaitysi parasykite atsakyma labai lauksiu Jusu atsakymo tikriausiai Jus nepamirsot paprastu zmoniu is kaimo.Ir jei galit padekit man kiekvienas litas yra brangus .Sirdingai aciu.mano saskaita LT247300010025115252.

Pagarbiai
Vida Klaniene

Siuntėjas: Darius Strodomskas
Gavėjas: Vida Klaniene
Tema:Dėl Jūsų kreipimosi
Data: 2012-12-07, Penktadienis

Gerb. Vida Klaniene,
informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymu (Žin., 2003, Nr. 73-3352; 2011, Nr. 155-7353) dėl piniginės socialinės paramos skyrimo turite kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją (savivaldybės socialinės paramos skyrių) arba savivaldybės, kurios teritorijoje nuomojamas būstas, administraciją (savivaldybės socialinės paramos skyrių). Socialinę paramą teikiančių institucijų sąrašą rasite čia: http://www.socmin.lt/index.php?604506666
Papildomai pranešame, kad socialinė parama taip pat skiriama mokiniams, kurie mokosi bendrojo lavinimo mokyklose, ikimokyklinio ugdymo mokyklose pagal bendrojo lavinimo (pradinio, pagrindinio, vidurinio ar specialiojo ugdymo) ar priešmokyklinio ugdymo programas, išskyrus suaugusiųjų ugdymo programas.
Nustatomos dvi socialinės paramos mokiniams rūšys:
1. mokinių nemokamas maitinimas, teikiamas toje mokykloje, kurioje mokiniai mokosi, neatsižvelgiant į jų gyvenamąją vietą.
2. parama mokinio reikmenims įsigyti. Teikiama pagal gyvenamąją vietą, vadovaujantis savivaldybės tarybos patvirtinta paramos mokinio reikmenims įsigyti tvarka.
Dėl socialinės paramos mokiniams turite kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota, – į savivaldybės, kurioje gyvenate, administraciją, užpildant prašymą-paraišką socialinei paramai mokiniams gauti ir pridedant dokumentus, reikalingus socialinei paramai mokiniams gauti.

Pagarbiai
Ministro Pirmininko tarnybos
Komunikacijos departamento
Piliečių ir atviros Vyriausybės skyrius
Tel. (8 5) 266 3711