Siuntėjas: Simonas Keblas
Gavėjas:Ona Suncovienė, Vilniaus miesto savivaldybė Žirmūnų seniūnija
Tema:benamių triumfas prie konteinerių
Data: 2011-10-10, Pirmadienis

Gerb. p. Suncoviene,

Žygio g. atkarpoje, ties 18-uoju namu, prie gatvės pagarbiai išrikiuoti 7-8 šiukšlių konteineriai. Šalia jų, stovi elektros transformatorinė, prie kurios durų, jau nebe pirmi metai būriuojasi eilė benamių. Jų buvimas teisiog nepakenčiamas - be jokios abejonės yra girtaujama kiekvieną dieną, konteineriai sutvarkomi, bet čia pat išdarkomi benamių, aplinkui vien išmėtytois buitinės atliekos ir patenkinti benamiai. Vakarais girdime keiksnojimus, mūsų vaikai, bėgiodami šalia mato ne patį geriausią pavyzdį....Benamiai, čia pat prie konteinerių, gatvėje ir šlapinasi ir valgo ir miega...Manau, kad ne aš vienas, o dauguma mūsų namų gyventojų jaučiasi nesaugiai ir tiesa pasakius šlykčiai. Ar yra kažkokių priemonių, sutvarkyti tokią savivalę? Gal būt būtų galima kreiptis i LESTO siulant panaikinti stogelį, po kuriuo jie sėdi, į atliekas tvarkančias kompanijas (berods "Ecoservice", "VST") kad jie išskaidytų ir perkeltų konteinerius į mažiau benamiams tinkamas vietas? Gal būt dažniau galėtų šiame taške budėti policijos ekipažas, nes aš galvoju, kad šiukšlinti, išgerinėti ir viską kitką daryti vidury gatvės nėra teisėta, taip pat tai bejegiškumo pavyzdys mūsų visų akyse.

Ačiū ir lauksiu atsakymo

Simonas Keblas
+37065938366

Siuntėjas: Dovilė Samuolienė
Gavėjas: Simonas Keblas
Tema:FW: dėl buitinių atliekų konteinerių
Data: 2011-11-14, Pirmadienis

DĖL BUITINIŲ ATLIEKŲ KONTEINERIŲ

Informuojame, kad buitinių atliekų konteineriai, esantys prieš Žygio g. 18 namą šalia transformatorinės, jau buvo perkelti į kitą vietą, tačiau asocialių asmenų problema vistiek išliko.

Atsižvelgiant į Jūsų pasiūlymą, informacija dėl nuolatinės asocialių asmenų sanbūrio vietos ir jų keliamų problemų yra perduota Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisiariato Vilniaus miesto I-ajam policijos komisiariatui.

Žygio g. 5, 11, 13 ir 15 namų administratoriui UAB „Šnipiškių ūkis“ pasiūlyta išsiaiškinti gyventojų poreikius ir galimybes dėl konteinerių rakinimo.

Teritoriją tvarkanti organizacija UAB „Zunda“ įpareigota užtikrinti nuolatinę tvarką ir priežiūrą eksploatuojamų konteinerių aikštelėje.

Šis atsakymas gali būti skundžiamas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui (Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius) ar Vilniaus apygardos administraciniam teismui (Žygimantų g. 2, LT-01102 Vilnius) Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo (Žin., 1999, Nr. 60-1945; 2006, Nr. 77-2975) nustatyta tvarka arba Lietuvos Respublikos Seimo kontrolieriams (Gedimino pr. 56, LT-01110 Vilnius) Lietuvos Respublikos seimo kontrolierių įstatymo (Žin., 1998, Nr. 110-3024; 2004 Nr. 170-6238) nustatyta tvarka.

Žirmūnų seniūnė Ona Suncovienė