Siuntėjas: [vardas paslėptas]
Gavėjas:Leonidas Donskis, Seimo Europos informacijos biuras
Tema:ACTA
Data: 2012-02-05, Sekmadienis

Gerb. p. Donski,

Aš noriu išsakyti savo priešišką nuomonę apie ACTA. Si sutartis teigia kovosianti su piratavimu internete, taciau tai tik TROJOS arklys i laisva interneto pasauli. Si sutartis apribos mano ir kitu zmoniu laisve i informacija. Siandien internatas yra vienintele vieta kur mes galime gauti alternatyvia naujienas ir formuoti savo nuomone apie vienus ar kitus ivykius is skirtingu saltiniu. Kitu atveju mes liekame tik su vienpusiskais visuomenes informavimo saltiniais kurie tik perraso REUTERS ir Bloomberg naujienas (centralizuotos naujienos - visai kaip sovietiniais laikais). ACTA istatymas nukreiptas ne tik pries interneto piratus, tai irankis interneto cenzurai!
Mūsų seneliai ir proseneliai kovojo už laisvę ir žuvo ne tam, kad ji po keliolikos metų būtų taip paprastai atimta. Ir jei mūsų valdžia nekovos už savo žmones, tada mes kovosim patys!

Siuntėjas: DONSKIS Leonidas OFFICE
Gavėjas: [vardas paslėptas]
Tema:RE: ACTA
Data: 2012-02-16, Ketvirtadienis

Laba diena p. [vardas paslėptas],

Per jau įpusėjusią Europos Parlamento nario prof. Leonido Donskio kadenciją Europos Parlamente iki šiol nebuvome sulaukę tokios aktyvios piliečių reakcijos į EP sprendimus, kokią dabar matome dėl ACTA. Toks visuomenės neabejingumas džiugina, tačiau svarstymai ir diskusijos EP politinėse grupėse ir komitetuose dar tik prasideda.

Glaustai apie vyksiančius procesus, susijusius su ACTA svarstymu, rasite Europos Parlamento nario prof. Leonido Donskio biuro parengtoje informacijoje: http://www.donskis.lt/p/lt/1/1_/926.

Gražios dienos ir sėkmės!

Pagarbiai,

Europos Parlamento nario prof. Leonido Donskio biuras

Europos Parlamente Briuselyje

From: Rokas Danusevicius [mailto:...@parasykjiems.lt]
Sent: 05 February 2012 00:20
To: DONSKIS Leonidas
Subject: ACTA

Gerb. p. Donski,

Aš noriu išsakyti savo priešišką nuomonę apie ACTA. Si sutartis teigia kovosianti su piratavimu internete, taciau tai tik TROJOS arklys i laisva interneto pasauli. Si sutartis apribos mano ir kitu zmoniu laisve i informacija. Siandien internatas yra vienintele vieta kur mes galime gauti alternatyvia naujienas ir formuoti savo nuomone apie vienus ar kitus ivykius is skirtingu saltiniu. Kitu atveju mes liekame tik su vienpusiskais visuomenes informavimo saltiniais kurie tik perraso REUTERS ir Bloomberg naujienas (centralizuotos naujienos - visai kaip sovietiniais laikais). ACTA istatymas nukreiptas ne tik pries interneto piratus, tai irankis interneto cenzurai!
Mūsų seneliai ir proseneliai kovojo už laisvę ir žuvo ne tam, kad ji po keliolikos metų būtų taip paprastai atimta. Ir jei mūsų valdžia nekovos už savo žmones, tada mes kovosim patys!

--
Šis laiškas buvo išsiųstas naudojant ParašykJiems – http://parasykjiems.lt

Prašome atsakymą siųsti paprastu tekstu, o ne kaip prisegtą Word ar PDF bylą.

Šis laiškas yra atviras ir jį galima peržiūrėti adresu
http://parasykjiems.lt/thread/acta-91/

Jūsų atsakymas taip pat bus matomas tuo adresu.