Siuntėjas: Vytautas Stanevičius
Gavėjas:Viktor Uspaskich, Seimo Europos informacijos biuras
Tema:ACTA
Data: 2012-05-22, Antradienis

Gerb. p. Uspaskich,
Rašau būtent Jums, nes manau, kad Jūs galite padėti užkirsti kelią ACTA. Tai yra ne tik mano, bei Jusu ir visų Lietuvos žmonių teises, bet ir laisves apribojanti nutartis. Aš manau, kad Jūs daug keliaujate, ar ne? Tikriausiai daugiausia tenka skraidyti lėktuvu. Tai štai, noriu argumentuoti savo nuomonę pavyzdžiais. Jūs atvykstate į oro uostą ir taip sugaištate ten begalę laiko, kol praeinate patikrinimus, kol iškrausto lagaminus. Taigi, įsigaliojus ACTA'i Jūs gerbiamasis sugaišite dar daugiau laiko, nes gerbiamieji oro uosto darbuotojai turės teisę patikrinti kiekvieną Jūsų laikmeną, kompiuterį, mobilų telefoną po vieną failą ir Jūs turėsite jiems įrodinėti, kad Jūsų kompiuteryje, laikmenose, telefone viskas yra legalu, nėra autorių teisių pažeidimo. Taip pat jiems bus leista patikrinti kiekvieną kremą, higienos reikmenis, ar neturite kontrabandos. Tai užtruks ne valandą ir ne dvi. Manau, kad Jūs sutinkate su pasakymu "Laikas - pinigai", taigi prašau pasistenkite, jei ne dėl žmonių, tai bent dėl savęs, kad nereikėtų Lietuvos žmonėms nusileisti iki tokio lygio. Kadangi dažnai mėgstate būti Rusijoje, taip pat perspėsiu, kad visas minėtas procedūras galės atlikti ir muitininkai Lietuvos pasienyje, taigi malonumo tikrai nejausite. Nežinau, kaip yra iš tikrųjų, galbūt Jūsų pasienyje netikrina dėl kokių nors neaiškių priežasčių, tačiau pagalvokite, jei Jūs nebūtumėte Viktoras Uspaskich, kaip jus turėtų erzinti tokie dalykai.
Neskaitant to, kad prisidėjęs prie žmonių norinčių užkirsti kelia ACTA įsigaliojimui Lietuvoje jūs parodysite esantis ne iš tų, kuriems nusispjaut ( panašu kad tokių yra didžioji dauguma mūsų didžiai gerbiamos Lietuvos politikų), bet ir būsite gerbiamas žmonių ne tik už Ledų bei Agurkų šventes Kėdainiuose, kurios beje yra pačios geriausios. Toks poelgis atsispindėtų ir Jūsų karjeroje, kadangi žmonės (jaunimas) jumyse pamatytų ne tik politiką, bet ir žmogų kuriam rūpi jo šeima ir artimieji, bei draugai ir visai nepažįstami žmonės, kurių teises ir laisves ginate LR seime. Kadangi Jūs dabar jau Euro parlamentaras, tai turėtumėte atstovauti ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos žmonių nuomonę, bet žiūrėti, kas geriausia yra žmonėms, tuomet tikrai būsite didžiai gerbiamas. Geriausia būtų viešai paskelbti apie savo prieštaravimą ACTA įstatymui, juk jis visiškai prieštarauja Vienos konvencijai, kuri žmonėms suteikė visas teises ir laisves, kurias turime dabar.
P.S. Pagalvokite ir apie savo dukrą. Ji nieko nebegalės siųstis iš interneto ir už viską reikės mokėti nežmoniškus pinigus, o Jūs turėtumėte puikiai suprasti, kiek daug visko reikia moterims.
Ačiū iš anksto jei perskaitysite laišką, na o jei neperskaitysite, reiškia jūs esat toks pats ant visų nusispjovęs, kaip ir Bubilius Kibys... Atsiprašau už įžeidimus, jei tokių rasite mano vulgarioje kalboje.
Su pagarba,
LR seimūnais nusivylęs, ganėtinai prastomis sąlygomis gyvenantis studentas,
Vytautas Stanevičius