Siuntėjas: Samanta Mažeikaitė
Gavėjas:Vytautas Landsbergis, Seimo Europos informacijos biuras
Tema:A-C-T-A
Data: 2012-02-15, Trečiadienis

Gerb. p. Landsbergi,

Aš, taipogi ir didelė ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio žmonių dalis, esame sunerimę dėl ACTA galimų veiksmų. Atimant nemokamą, laisvą internetą - suvaržote taipogi ir mūsų laisvę.
Šiais metais laikau egzaminus, ir visa informacija, visi praeitų klasių kursai - VISKAS yra internete. Kaip vyksta pamokos? Skaidrės, internetas, pamokomieji filmai, dalis informacijos žinoma ir knygose, bet tai neatstoja interneto.
Tiesa pasakius, visiškai nesuprantu, kuo nuo to pagerės pačioms valstybėms? Suprantama, nebus autorinių teisių pažeidimų, nebus piratavimų, turėsim viską pirkti, dar daugiau pinigų leisti tam, kad būtume neatsilikę nuo pasaulio, kad būtume išprusę. Nejaugi, viskas šitame pasaulyje - pinigai? Juk turite atsižvelgti į žmonių poreikius, pasižiūrėkite, kiek žmonių jums jau parašė laiškų. Ar nemanote, kad ACTA bando mus suvaržyti? Mūsų bendravimą, mūsų žodžio laisvę, mūsų teisę naudotis internetinėmis "enciklopedijomis", kurios ne tik turėtų, o ir privalo būti laisvai prieinamos kiekvienam žmogui?
Rašau visiems seimo nariams, taipogi ir Lietuvos prezidentei, mes tikimės, kad Jūs skaitote tai, ką mes Jums rašome, kad Jūs atsižvelgsite į mūsų poreikius.

Pagarbiai,
Samanta Mažeikaitė.