Seimo Europos informacijos biuras

Telefono numeris: 852396000

Adresas: Gedimino pr. 53 (3-ieji Seimo rumai) Vilnius

El. paštas: eib@lrs.lt Rašyti laišką

Vilija Blinkeviciutė

europarlamentaras

El. paštas: vilija.blinkeviciute@europarl.europa.eu; biuras@blinkeviciute.eu Rašyti laišką

Viktor Uspaskich

europarlamentaras

El. paštas: viktor.uspaskich@europarl.europa.eu; info@uspaskich.eu Rašyti laišką

Valdemaras Tomaševskis

europarlamentaras

El. paštas: valdemar.tomasevski@europarl.europa.eu Rašyti laišką

Rolandas Paksas

europarlamentaras

El. paštas: rolandas.paksas@europarl.europa.eu Rašyti laišką

Radvilė Morkūnaitė-Mikulenienė

kita

Europos Parlamento 2009-2014 m. narė

Justas Vincas Paleckis

kita

Europos Parlamento 2009-2014 m. narys

Vytautas Landsbergis

kita

Europos Parlamento 2009-2014 m. narys

Juozas Imbrasas

kita

Europos Parlamento 2009-2014 m. narys

Laima Liucija Andrikienė

kita

Europos Parlamento 2009-2014 m. narė

Leonidas Donskis

kita

Zigmantas Balčytis

europarlamentaras

El. paštas: zigmantas.balcytis@europarl.europa.eu; info@balcytis.lt Rašyti laišką

Antanas Guoga

europarlamentaras

El. paštas: antanas.guoga@europarl.europa.eu; justina@guoga.lt; press@guoga.lt Rašyti laišką

Gabrielius Landsbergis

europarlamentaras

El. paštas: gabrielius.landsbergis@europarl.europa.eu Rašyti laišką

Valentinas Mazuronis

europarlamentaras

El. paštas: Valentinas.mazuronis@europarl.europa.eu Rašyti laišką

Bronis Ropė

europarlamentaras

El. paštas: bronis.rope@europarl.europa.eu; vilnius@rope.lt Rašyti laišką

Algirdas Saudargas

europarlamentaras

El. paštas: algirdas.saudargas@europarl.europa.eu; info@asaudargas.lt

Naujausi laiškai
  Ateinantis balsavimas dėl "The Directive on ... Algis Pošiūnas2018-09-11
  pagalba Eglė Abou Hashem2014-09-06
  labai prasau Jolita2014-08-28
  kitatautis sutuoktinis Eglė Abou Hashem2014-08-09
  pagalba Eglė Abou Hashem2014-08-09
  pagalba Eglė Abou Hashem2014-08-09
  pagalba kristina šukevičienė2014-08-05
  pagalba Danguole-Terese Skurdauskiene2014-06-14
  prasymas Janina jakiene2014-05-07
  pagalba Janina jakiene2014-05-06
Daugiau laiškų