Išrinktas pagal sąrašą

Kas tai?

Seimo nariui galite parašyti el. laišką norėdami:

  • pasiklausti dėl susitikimo su Seimo nariu (laiko, vietos);
  • paprašyti, jog susitikime su Seimo nariu taip pat dalyvautų ir kitų valstybinių institucijų atstovai;
  • susipažinti su Seimo nario veikla ir jos atskaita;
  • pateikti pasiūlymus, pareiškimus, skundus dėl įstatymų leidybos.

Plačiau...

Agnė Širinskienė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396683

El. paštas: agne.sirinskiene@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96609

El. paštas: gediminas.kirkilas@lrs.lt Rašyti laišką

Emanuelis Zingeris

Seimo narys

Telefono numeris: (8 5) 2396644

El. paštas: Emanuelis.Zingeris@lrs.lt; emzing@lrs.lt Rašyti laišką

Andrius Navickas

Seimo narys

Telefono numeris: 862396550

El. paštas: andrius.navickas@lrs.lt Rašyti laišką

Arūnas Gelūnas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396690

El. paštas: arunas.gelunas@lrs.lt Rašyti laišką

Arūnas Gumuliauskas

Seimo narys

Telefono numeris: 862396692

El. paštas: arunas.gumuliauskas@lrs.lt Rašyti laišką

Eugenijus Jovaiša

Seimo narys

Telefono numeris: 852396604

El. paštas: eugenijus.jovaisa@lrs.lt Rašyti laišką

Dovilė Šakalienė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396632

El. paštas: dovile.sakaliene@lrs.lt Rašyti laišką

Jonas Jarutis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396673

El. paštas: jonas.jarutis@lrs.lt Rašyti laišką

Juozas Imbrasas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396326

El. paštas: juozas.imbrasas@lrs.lt Rašyti laišką

Irena Šiaulienė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396717

El. paštas: irena.siauliene@lrs.lt Rašyti laišką

Gintarė Skaistė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396635

El. paštas: gintare.skaiste@lrs.lt Rašyti laišką

Linas Antanas Linkevičius

Seimo narys

Telefono numeris: 852396726

El. paštas: linas.linkevicius@lrs.lt Rašyti laišką

Justas Džiugelis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396709

El. paštas: justas.dziugelis@lrs.lt Rašyti laišką

Kazys Starkevičius

Seimo narys

Telefono numeris: 852396401

El. paštas: kazys.starkevicius@lrs.lt Rašyti laišką

Kęstutis Pūkas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396670

El. paštas: kestutis.pukas@lrs.lt Rašyti laišką

Remigijus Žemaitaitis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396972

El. paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt Rašyti laišką

Mantas Adomėnas

Seimo narys

Telefono numeris: (8 5) 2396631

El. paštas: Mantas.Adomenas@lrs.lt Rašyti laišką

Kęstutis Masiulis

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96636

El. paštas: kestutis.masiulis@lrs.lt Rašyti laišką

Michal Mackevič

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96613

El. paštas: michal.mackevic@lrs.lt Rašyti laišką

Petras Nevulis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396680

El. paštas: petras.nevulis@lrs.lt Rašyti laišką

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396657

El. paštas: radvile.morkunaite@lrs.lt Rašyti laišką

Rasa Budbergytė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396699

El. paštas: rasa.budbergyte@lrs.lt Rašyti laišką

Rimas Andrikis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396634

El. paštas: rimas.andrikis@lrs.lt Rašyti laišką

Vytautas Rastenis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396736

El. paštas: vytautas.rastenis@lrs.lt Rašyti laišką

Rūta Miliūtė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396719

El. paštas: ruta.miliute@lrs.lt Rašyti laišką

Agnė Bilotaitė

Seimo narys

Telefono numeris: (8 5) 2396629

El. paštas: Agne.Bilotaite@lrs.lt Rašyti laišką

Simonas Gentvilas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396660

El. paštas: simonas.gentvilas@lrs.lt Rašyti laišką

Vytautas Juozapaitis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396559

El. paštas: vytautas.juozapaitis@lrs.lt Rašyti laišką

Stasys Jakeliūnas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396686

El. paštas: stasys.jakeliunas@lrs.lt Rašyti laišką

Vytautas Bakas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396555

El. paštas: vytautas.bakas@lrs.lt Rašyti laišką

Tadas Langaitis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396624

El. paštas: tadas.langaitis@lrs.lt Rašyti laišką

Tomas Tomilinas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396614

El. paštas: tomas.tomilinas@lrs.lt Rašyti laišką

Stasys Šedbaras

Seimo narys

Telefono numeris: 852396011

El. paštas: stasys.sedbaras@lrs.lt Rašyti laišką

Virgilijus Alekna

Seimo narys

Telefono numeris: 852396698

El. paštas: virgilijus.alekna@lrs.lt Rašyti laišką

Virgilijus Poderys

Seimo narys

Telefono numeris: 852396732

El. paštas: virgilijus.poderys@lrs.lt Rašyti laišką

Virginija Vingrienė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396723

El. paštas: virginija.vingriene@lrs.lt Rašyti laišką

Viktoras Rinkevičius

Seimo narys

Telefono numeris: 852396979

El. paštas: viktoras.rinkevicius@lrs.lt Rašyti laišką

Rimantė Šalaševičiūtė

Seimo narys

Telefono numeris: (8 5) 2396656

El. paštas: Rimante.Salaseviciute@lrs.lt Rašyti laišką

Vytautas Kamblevičius

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96441

El. paštas: vytautas.kamblevicius@lrs.lt Rašyti laišką

Vanda Kravčionok

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96675

El. paštas: vanda.kravcionok@lrs.lt Rašyti laišką

Irina Rozova

Seimo narys

Telefono numeris: (8 5) 2396665

El. paštas: Irina.Rozova@lrs.lt Rašyti laišką

Andriejus Stančikas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396725

El. paštas: andriejus.stancikas@lrs.lt Rašyti laišką

Eugenijus Gentvilas

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96311

El. paštas: Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt Rašyti laišką

Sergejus Jovaiša

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96694

El. paštas: Sergejus.Jovaisa@lrs.lt Rašyti laišką

Asta Kubilienė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396737

El. paštas: asta.kubiliene@lrs.lt Rašyti laišką

Aušrinė Armontaitė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396913

El. paštas: ausrine.armontaite@lrs.lt Rašyti laišką

Egidijus Vareikis

Seimo narys

Telefono numeris: 852396606

El. paštas: egidijus.vareikis@lrs.lt Rašyti laišką

Laurynas Kasčiūnas

Seimo narys

Telefono numeris: 852396983

El. paštas: laurynas.kasciunas@lrs.lt Rašyti laišką

Vida Ačienė

Seimo narys

Telefono numeris: 852396674

El. paštas: vida.aciene@lrs.lt Rašyti laišką

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo narys

Telefono numeris: 852396347

El. paštas: viktorija.cmilyte@lrs.lt Rašyti laišką

Juozas Bernatonis

Seimo narys

Telefono numeris: (8 5) 2396328

El. paštas: Juozas.Bernatonis@lrs.lt Rašyti laišką

Kęstutis Glaveckas

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96637

El. paštas: Kestutis.Glaveckas@lrs.lt Rašyti laišką

Zbignev Jedinskij

Seimo narys

Telefono numeris: (8-523) 96893

El. paštas: Zbignev.Jedinskij@lrs.lt Rašyti laišką

Naujausi laiškai
  Dėl interneto lošimų įstatymo Karolis Mizaras2015-05-08
  Rukymo viesose vietose draudimas Audrius Makauskas2012-12-23
  Jūrininkų atestacijų panaikinimo Jonas Bakas2012-05-24
  Jūrininkų atestacijų panaikinimo Rolandas Vilkas2012-05-17
  Stop Acta Vilius Sabataitis2012-04-30