Atsakomybės ribojimas

Svetainė Parasykjiems.lt yra sukurta kaip įrankis Lietuvos gyventojams susirasti savo atstovus LR Seime, savivaldybėje ar seniūnijoje ir susisiekti su jais lankytojui patogiausiu būdu. Svetainės ypatumas – galimybė parašyti atstovui atvirą laišką, matomą ne tik adresatui, bet ir kitiems Parasykjiems.lt lankytojams.

Valstybės ir vietos savivaldos institucijų bei jų darbuotojų kontaktiniai duomenys renkami iš viešų šaltinių.

Svetainėjė yra nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Parasykjiems.lt neatsako už tokių tinklalapių turinį arba jų valdytojų veiksmus.

Parasykjiems.lt siekia suteikti lankytojams tikslią ir atnaujintą informaciją, bet negarantuoja svetainėje esančios informacijos išsamumo, tikslumo ar aktualumo.

Parasykjiems.lt negarantuoja, kad svetainė bus prieinama, neturės programinių ar kitų klaidų, neprisiima jokių įsipareigojimų tenkinti lankytojų lūkescius.

Atviri laiškai, taip pat atsakymai į juos, kartu su visa juose esančia asmenine informacija yra matomi visiems svetainės lankytojams. Parasykjiems.lt neatsako už trečiųjų asmenų galimus veiksmus renkant ar panaudojant tokią informaciją, bei tokios trečiųjų asmenų veiklos padarinius.

Lankytojų laiškų autorinės teisės priklauso laiškų autoriams, jeigu nenurodyta kitaip.

Parasykjiems.lt neatsako už žalą, nuostolius ar negautas pajamas, kilusią apsilankant svetainėje bei naudojant joje esančią informaciją, arba dėl svetainės neprieinamumo ar neiveikimo.

Parasykjiems.lt neatsako už lankytojų laiškų turinį (jo atitikimą tikrovei bei teisėtumą). Laiškai yra tvarkomi automatiškai, jie nėra peržiūrimi, tikrinami arba keičiami. Už laiškų turinį atsako jų autoriai.

Parasykjiems.lt neatsako už laiškų adresatų veiksmus. Parasykjiems.lt negarantuoja, kad atsakymai bus parengiami laiku, bus išsamūs ar naudingi. Parasykjiems.lt neatsako tais atvejais, kai adresatas nereaguoja į laišką arba pasinaudoja gauta informacija neteisėtai veiklai, arba atsakymo turinys pažeidžia LR įstatymus ar tarptautines sutartis.

Parasykjiems.lt pasilieka teisę keisti šias nuostatas bet kuriuo metu be papildomo įspėjimo.